Fotograf ślubny Łódź

Wybór fotografa ślubnego

Fotograf ślubny Łódź.

Fotograf na ślubie to niemal podstawa. Kiedy ruszacie z przygotowaniami do swojego ślubu na szczycie listy z pewnością ląduje lokal weselny. Kolejne to USC, lub parafia w której będziecie składać sobie przysięgę, dj, lub zespół, który rozkręci imprezę weselną.

zapewne po tych pozycjach na liście znajdzie się fotograf ślubny. Niemal każdy pragnie by najważniejszy dzień w jego życiu został dobrze uwieczniony – wszak powtórek nie będzie.

Fotograf ślubny Łódź – wesele i zimne ognie.

Czym kierować się przy wyborze fotografa ślubnego z Łodzi? Podstawa to zapoznanie się z portfolio, najważniejsze by zdjęcia, były w stylu, który Wam się podoba.

Sprawdźcie koniecznie moje portfolio ślubne!

Od razu zwróćcie uwagę jakie i ile zdjęć prezentuje fotograf. Nie jest sztuką wybrać 20-30 dopieszczonych ujęć z pleneru. A tymczasem nie pokazywać nic z fotografii weselnych, czy ceremonii, które są często trudniejsze technicznie w wykonaniu. A to przecież ujęcia reportażu ślubnego są właśnie kluczowe! Podobnie na spotkaniu z fotografem ślubnym w Łodzi poproście aby zaprezentowany został Wam pełny materiał, jaki otrzymał dana klient. Tak, żebyście mogli na podstawie całości dokonać oceny jaki poziom trzyma materiał fotograficzny.

Ślub plenerowy cywilny w Łodzi.

Fotograf ślubny Łódź i umiejętność obserwacji

Oglądając fotografie ślubne zwracajcie uwagę, czy kandydat na waszego fotografa ślubnego potrafi uchwycić właściwe momenty. Czułe chwile, radość, czy dostrzega wyjątkowe momenty i potrafi je zapisać na swoich fotografiach. Dopytajcie jak wygląda jego dzień pracy, kiedy zaczyna fotografować, czy przygotowania do ślubu mogą odbyć się w dwóch różnych miejscach. Do której godziny pracuje na weselu.

Ceremonia ślubna w kościele. Fotograf ślubny z Łodzi.

Postawcie w poszukiwaniach na doświadczoną osobę. Sam, jako fotograf ślubny z Łodzi pracuję już w tym zawodzie ok 10 lat. Uważam, że nie tylko pojawiam się po to aby sfotografować jeden z najważniejszych dni w waszym życiu. Chętnie służę radą aby pomóc przejść Wam przez ten dzień. Jeśli mogę w czymś doradzić, coś podpowiedzieć staram się to zrobić. Im mniej stresu dla Was, tym więcej uśmiechu na waszych buziach.

Zapytajcie o dostępność waszego terminu ślubnego.

Co dostaniecie od swojego fotografa ślubnego z Łodzi?

Kolejna kwestia to co otrzymacie od swojego fotografa ślubnego? Zdjęcia! to oczywiste, ale w jakiej formie? Wydruki, pliki cyfrowe? w chmurze? na pendrivie? płycie dvd (ktoś jeszcze przekazuje płyty? 🙂 ) W jakim formacie będą te pliki, w jakiej rozdzielczości. Moim zdaniem najlepiej (i sam tak robię) jest przekazać fotografie ślubne w pełnych rozdzielczościach na pendrivie. Dodatkowo w formie prywatnej galerii internetowej. Piszę oczywiście o zdjęciach ślubnych już wyselekcjonowanych i obrobionych.

Bardzo ważną kwestią jest czas oczekiwania na wasze wymarzone zdjęcia ze ślubu i wesela. Zajmuję się tylko i wyłącznie fotografią, dzięki temu materiał otrzymujecie ode mnie sprawnie, gdyż po 21 dniach!

Fotograf ślubny Łódź – Oferta Ślubna

Wiecie już w jakiej formie wasz fotograf ślubny z Łodzi przekaże Wam zdjęcia w formie cyfrowej, ale czy coś jeszcze? W końcu fotografie lubią papier! I nie piszę tu o odbitkach, te możecie wywoływać sobie sami, w dowolnych ilościach i formatach. Przecież zdjęcia ślubne dostajecie w pełnych rozdzielczościach. Fajnie jest dostać materiał w formie na jaką zasługują fotografie z tak waszego momentu, mam tu na myśli fotoalbum ślubny!

Osoby, które podpisują ze mną umowę z reguły mają dwie opcje do wyboru. Możecie otrzymać jeden wielki, pięknego albumu z dekorowaną okładką, lub 3 prostszych albumów. Jeden był dla Was a dwa pozostałe na przykład dla rodziców – wybór zależy od Was.

Upewnijcie się, ile trwa plener, ile miejsc możecie odwiedzić i co w przypadku dalszych wyjazdów. Nie zapominajcie dopytać o plener ślubny Łódź -to kapitalne miejsce na jego organizację. Upewnijcie się, ile trwa plener, ile miejsc możecie odwiedzić i co w przypadku dalszych wyjazdów.

Zdjęcia ślubne w Łodzi, gdzie?

Łódź to świetne miasto na plenery ślubne, chociaż dla niektórych to nie oczywisty wybór. Każdy fotograf ślubny z Łodzi powinien umieć wskazać co najmniej kilka miejsc w których otrzymacie kapitalne efekty sesji zdjęciowej.

Plener ślubny – woonerf Łódź

Zdjęcia ślubne w Łodzi na Piotrkowskiej.

Pierwsza podstawowa kwestia to jaki klimat zdjęć chcielibyście osiągnąć. Najważniejsza ulica w Łodzi, to oczywiście Piotrkowska. Osobiście zawsze doradzam, aby decydując się na plener ślubny w centrum Łodzi trzymać się bardziej woonerfu na Traugutta. Stamtąd blisko już do Bramy Miasta i Dworca Łódź Fabryczna, gdzie także można uzyskać kapitalne efekty.

Woonerf w Łodzi jako miejsce na plener ślubny.

A może wolicie klimat bardziej parkowy, ale jednocześnie nawiązujący do XIX-wiecznej historii miasta Łodzi? Jeśli tak, koniecznie odwiedźcie na zdjęcia ślubne Park Źródliska. Gwarantuję Wam, że to miejsce oferuje masę świetnych lokalizacji, do wykonania przepięknych ujęć ślubnych. Przy okazji będąc tam nie zapomnijcie wejść na teren famułów Księży Młyn. Dzięi temu wasza sesja ślubna będzie urozmaicona, zdjęcia parkowe plus XIX-wieczny, czerwono ceglany industrial! super efekt.

Sesja ślubna w Łodzi – Park Źródliska i Ogród Botaniczny

A co jeśli nie chcecie organizować łódzkiej sesji plenerowej w miejscach gdzie przebywa sporo osób? Proponuję Wam udać się do Ogrodu Botanicznego na ulicę Krzemieniecką w Łodzi. Miejsce to jest bardzo rozległe. W tygodniu gwarantuje spokój i intymny charakter a wiosną i jesienią park ten mieni się niesamowitymi kolorami kwiatów, krzewów i drzew.

Wiosna i jesień to kapitalne pory roku na plener ślubny w łódzkim parku.

Kiedy Pary Młode z Łodzi pytają mnie gdzie moglibyśmy zorganizować plener ślubny często „odbijam piłeczkę”. Chcę dowiedzieć się od nich, czy mają jakieś miejsce w Łodzi, które szczególnie lubią, darzą sympatią. Bardzo ważnym jest dla mnie aby sesja ślubna była WASZA. Chcę aby zdjęcia były dla Was osobistą i możliwie spersonalizowaną pamiątką na całe życie.

Pamiętajcie, że wybór fotografa ślubnego z Łodzi to kwestia trzech rzeczy. Zdjęć ślubnych, które powinny Wam się podobać, dostępnego terminu i akceptacji oferty ślubnej. Tylko tyle i aż tyle!

Fotograf ślubny Łódź.