O mnie

Myślę, że mogę powiedzieć o sobie, że jestem szczęściarzem bo robię to co uwielbiam i w czym najlepiej się sprawdzam. Fotografia pojawiła się w moim życiu koło 2001 roku, od tego czasu przeszedłem długą drogę do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Przez tych kilkanaście lat udało mi się zdobyć dużo fotograficznej praktyki, wygrać kilka konkursów, wystawiać swoje prace na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych nie tylko w Polsce ale i za granicą, a także zdobyć formalne wykształcenie fotograficzne.

Wiedza, a przede wszystkim doświadczenie, które zdobyłem i ciągle zdobywam pozwalają mi na oferowanie Wam usług fotograficznych wysokiej jakości. Jedyne pytanie, na które Musicie sobie odpowiedzieć to to czy styl i estetyka moich prac odpowiada Waszemu gustowi i Waszym oczekiwaniom.

Jeżeli tak, bardzo mi miło! Zapraszam Was do kontaktu i zadawania pytań. Piszcie śmiało na mój adres: foto@tomaszpodgorski.com.

W pracy zależy mi przede wszystkim na tym abyście byli zadowoleni, to oczywiste. Na spotkaniach dużo czasu poświęcam na rozmowę o szczegółach zlecenia, o tym co będzie działo się w dniu ślubu, jak wyobrażacie sobie plener, na czym zależy Wam najbardziej. W trakcie samego reportażu ślubnego staram się być niemal niezauważalny, uwieczniam chwile takie jakimi są, bez zbędnego angażowania się czy ingerowania w wydarzenia. Inaczej jest natomiast podczas fotograficznego pleneru. Jeśli tylko będziecie tego chcieli i potrzebowali, służyć Wam będę wskazówkami dotyczącymi tego jak i gdzie najlepiej się ustawić, gdzie spojrzeć itd.

Pracuję na pełnoklatkowych aparatach firmy Nikon i kilku jasnych, stałoogniskowych obiektywach, a zapobiegliwie w plecaku zawsze mam zapasowy sprzęt fotograficzny.

Należę także do Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego

lodzkie-towarzystwo-fotograficzne

_DSC0230