Oferta ślubna

Śluby są różne, podobnie jak Wasze potrzeby, dlatego zawsze indywidualnie podchodzę do każdego zlecenia. Na przestrzeni lat wypracowałem jednak pewne pakiety usług, które odpowiadają wielu klientom. Aby się z nimi zapoznać piszcie proszę na adres foto@tomaszpodgorski.com. W mailu koniecznie podajcie datę i miejsce ślubu. Ewentualnie śmiało dzwońcie na numer 505464262, lub skorzystajcie z formularza kontaktowego.

Przykładowo pakiet pełny – najczęściej wybierany przez Klientów obejmuje:

  • przygotowania
  • błogosławieństwo
  • ceremonię
  • wesele
  • plener w innym dniu

W pakiecie tym poza solidną ilością zdjęć w formie cyfrowej (ok 500 obrobionych i wyselekcjonowanych fotografii) otrzymacie elegancki fotoalbum, oraz indywidualną galerię internetową by móc dzielić się zdjęciami z rodziną i bliskimi.

Nie lubię zamykać swojej pracy w ramach godzinowych, chcę żebyście przede wszystkim byli zadowoleni. Dlatego na weselu zawsze jestem obecny do oczepin, tortu lub podziękowań dla rodziców – zależnie, który z tych momentów wypadnie jako ostatni- z reguły są to okolice godziny 1-2 w nocy.
Plener z reguły trwa ok. 4 godzin- ale nie jest to ograniczenie, zawsze można zdecydować się na dłuższą sesję. To gdzie zdjęcia zostaną wykonane zależy od Waszej ochoty i kreatywności. Oczywiście zawsze służę pomocą w podjęciu decyzji o lokalizacjach pleneru.

Jeżeli chcecie obejrzeć pełny materiał jaki wykonałem dla przykładowego klienta, poznać więcej szczegółów oferty ślubnej piszcie śmiało na adres foto@tomaszpodgorski.com lub dzwońcie na nr 505464262

oferta02a